Çevreye duyarlı üretim...

Çevreye verilen değerin insana verilen değer olduğunun bilinciyle üretimin her aşamasında çevre ve insan faktörlerine önem veriyoruz. Bu topraklardan aldığımızı yine bu topraklara kirletmeden, bozmadan, yok etmeden sunmayı görev biliyoruz. Üretim aşamasında çevreye zarar vermeyecek malzemeler kullanıyor ve ürünlerimizi geliştirirken minimum enerji sarfiyatı ile maksimum etki alabileceğimiz ürünler tasarlıyoruz.Özgün, fonksiyonel tasarımlarla üretim...

Projelerinizde tasarıma verdiğiniz değeri çok iyi biliyoruz. Sizin mekan tasarımlarınızdaki detayları en iyi ortaya çıkaracak yeni ve özgün tasarımlarda ürünler üretmek için çabalıyoruz. Ürün çeşitliliğimizi artırırken beklentilerinizi karşılayacak fonksiyonellikleri de göz önünde tutmaya azami özen gösteriyoruz.İleri teknolojide üretim...

İleri teknolojide üretim için en yeni teknolojileri takip ediyor yanı sıra Ar-Ge çalışmalarımızla, ürünlerimizde bu yeni teknolojilerin buluşması için tüm test çalışmalarını kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. 40 yıldır aydınlatma sektöründe en yeni teknolojileri size sunmamızın arkasında her zaman kendimizi ve ürünlerimizi yenileyerek dinamik yapımızı korumamız, ileri teknolojide üretim yapma ilkemiz yatıyor.Yüksek kalite standartlarında üretim...

Üretimin her aşamasında ve üretim sonrasında uyguladığımız yüksek kalite standartlarında üretim anlayışıyla; zamanında, hatasız ve standartlara uygun ürünler üretmek için çalışıyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızla kalite standartlarımızı sürekli olarak artırmayı ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Aydınlatma sektöründe 40. yılına giren Nasa Aydınlatma, en yeni teknolojileri kullanarak, yüksek kalite standartlarında ürettiği ürünleri zamanında teslim ederek sektördeki payını her yıl daha da artırıyor.

Her ihtiyaca uygun aydınlatma armatürleri, projeye özel aydınlatma armatürü imalatı, aydınlatma üniteleri ve sistemleri gibi müşterilerinin her ihtiyacını karşılayacak çözümleri sunuyor. Karaköy Şişhane’de beş katlı mağaza, biri İkitelli diğeri Çorlu’da iki üretim tesisi ve lojistik hizmetlerin hızla verilmesi için açılan deposu ile dört noktada hizmet veriyor.Yönetimde yenilikçi bakış açısı, dinamik ve esnek yapısıyla, kaliteli ve özgün ürün tasarımlarıyla sektöründe farklılık yaratmayı hedefliyor. Müşteri odaklılığı ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde karşılanması yaklaşımını kurulduğu günden bu yana ilke edinen Nasa Aydınlatma, Treluce markasıyla 2003 yılından bu yana sektöre yepyeni fikirler, ürünler ve çözümler üretiyor.


1990 yıllın da ürettiği ürünleri sergilemek amacı ile ilk mağazasını Karaköy Menevşe handa açtı. Zaman içinde ürün yelpazesinin gelişmesi ile paralel olarak 2000 yıllında Bankalar caddesinde 5 katlı şuan hizmet verdiği binaya taşındı.


Üretimdeki gücünün yanı sıra Ar-Ge çalışmaları ve yeni teknolojileri takip eden uzman ekibiyle, ileri teknolojileri ürünlerinde uygulayarak, testlerden geçirip müşterilerine sunmayı da görev edinmiştir.

Teknolojinin her geçen gün geliştiği ve değiştiği çağımızdaki yoğun rekabet ortamında hem Treluce’nin bu hızlı gelişime ayak uydurması hem de müşterilerinin her zaman rakiplerinden bir adım önde olması için aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

40 yıllık geçmişi boyunca hizmet ve kalite ilkesi ile üretimine devam eden Treluce Light, Çorlu Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 m2 yeni fabrikasında hizmet vermeyi sürdürecek.